נעים להכיר,

שמי איתן חלילי, נולדתי בשנת 1973 באירן ועליתי לארץ בגיל 13. לאחר השירות הצבאי, התחלתי את דרכי המקצועית בתחום הקמעונאות, אך לימודי מנהל עסקים לקחו אותי דווקא לעולם הפיננסי. עסקתי שנים רבות בבנקאות בתפקידים שונים, כמעט בכל התחומים המרכיבים אותה ובפרט בתחום המשכנתאות. במקביל השלמתי לימודי תואר שני במנהל עסקים ובחרתי במימון כתחום ההתמחות, בנוסף להתמחות קיימת במערכות מידע. שילוב ההתמחויות והניסיון המקצועי הביא אותי לעבוד במשך מספר שנים בחטיבת מערכות מידע באחד הבנקים הגדולים, כמנתח מערכות ומנהל פרויקט במסגרת פרויקטים שונים בניהול סיכוני אשראי.
523541_10202443208465246_1628446820_n
איתן חלילי
יוזם הרעיון

כעת, אני שמח שהזדמן לי לרכז את המידע והניסיון שצברתי בתחום האשראי ומשכנתאות לתוך כלי אחד. בעזרת צוות מייעץ, השתדלנו מאד לשמור על פשטות כדי שסימולטור המשכנתאות יתאים לבסיס משתמשים רחב ככל הניתן. קיום צוות מייעץ הוא שדורש את השימוש בלשון רבים באתר, מכיוון שללא סיוע מתמשך מאנשים מיוחדים אלו זה לא היה מתממש - כך שהקרדיט הוא ל"אנחנו".

תחום הנדל"ן כיום נמצא בגאות המקשה על רוב האוכלוסיה לממש את חלום הדירה. חוסר הידע הפיננסי שמקורו בהיעדר חינוך פיננסי בסיסי, ופיזור המידע במקורות רבים ושונים, מקשה עוד יותר על קבלת החלטות בתחום זה. כולי תקווה שריכוז המידע בכלי אחד תוך מתן הסברים מפושטים בעת החישובים, יוכל להביא תועלת למספר רב של אנשים אשר זקוקים לכך.

מה מסמיך אותנו להציע את המוצרים והשירותים שלנו

רקע בנקאי עשיר

מעל ל- 15 שנות ניסיון בתחום הבנקאות בכלל, באשראי ובמשכנתאות בפרט

בקיאות בתהליכי תמחור אשראי

היכרות מעמיקה ובקיאות בתהליכים ושיטות לתמחור אשראי

ניהול סיכוני אשראי

ניסיון מעשי בתהליכים ושיטות לניהול סיכוני אשראי ויישום הוראות רגולטוריות

ניהול פרויקטים

ניסיון בהנעה וניהול פרויקטים במערכות מידע בנקאיות

רקע אקדמי עשיר

MBA עם התמחויות במערכות מידע ובמימון; הסמכה בניהול סיכונים מטעם האיגוד הישראלי למנהלי סיכונים (IARM)

צוות מייעץ מקצועי

מאחורי הפיתוח עומד צוות מייעץ מנוסה ומקצועי מתחומי הנדסת תוכנה, ניתוח מערכות בנקאיות, פיתוח מערכות מורכבות, עיצוב ממשקי משתמש, ביטוח וכן מומחי יישום

אודות הרעיון

הרעיון התחיל מהתלבטות אחת פשוטה:

"אני לא יודעת איזו דירה אני יכולה לקנות עם המשכורת שלי"

זה משפט שבמקרה שמעתי מקרובת משפחה באחד האירועים המשפחתיים. זה מיד הזכיר לי את סימולטור המשכנתאות שפיתחתי לפני כמה שנים באמצעות Excel כדי לייעץ ללקוחות. הכלי שימש אותי בצורה יעילה מאד לתכנון משכנתאות ובכל פעם הוספתי לו פיצ'ר אחר שראיתי בו חיוני כדי לייעל את תהליך הייעוץ ללקוחות. ביניהם גם הפיצ'ר של חישוב מחיר דירה אפשרי בהתאם ליכולת כלכלית, שבקלות יכל לתת מענה להתלבטות שלה.

באותו הרגע חשבתי שאני צריך לפשט את הכלי בצורה כזו שגם משתמש לא מומחה יוכל להבין אותו ולהשתמש בו. הרעיון שהתגבש היה לבנות כלי שמאפשר באופן עצמאי ובקלות להתגבר על התלבטויות ולקבל החלטות, ובכך להביא תועלת מקסימלית בעלות מינימלית למספר רב של דורשי משכנתא במקביל.

מכאן התחילה העבודה על אותו סימולטור משכנתאות כדי להפוך אותו לכלי כזה שבנוסף לחישובים חיוניים, גם מרכז את כל המידע במקום אחד והוא מספיק פשוט להבנה כדי שמשתמש רגיל יוכל להשתמש בו ולהפיק ממנו תועלת.

לאחר כמה חודשי עבודה אינטנסיביים, התוצאה הייתה תחילה "מחשבון משכנתא" בגרסת בטא שהפך עם הזמן למשופר עוד יותר, כך שבחרנו להשתמש במונח מתאים יותר עבורו - "סימולטור משכנתאות". 

אודות תוצר הרעיון

תוצר פיתוח הרעיון הוא יישום (קובץ exe) שפועל על פלטפורמת Excel, מאחר והמשכנו את הפיתוח באמצעות משאבים שעמדו לרשותנו.

האמצעים הזמינים אפשרו לנו בהחלט לספק את התוצרים שאני והצוות ראינו כחשובים ובעלי ערך למשתמש. בנוסף זה איפשר לנו להוציא את הרעיון אל הפועל מבלי הצורך להשקיע במשאבים יקרים יותר. עובדה זו בין היתר מאפשרת לנו להציע את המוצר במחיר שווה ביותר.

מהימנות היישום

כל נתון המחושב בסימולטור המשכנתאות, עובר סדרת בדיקות מקיפה כחלק מתהליך הרצת תסריטי בדיקות שונים כמקובל בתחום ה- IT. על כן הסבירות לקבלת חישוב שגוי היא קלושה ביותר. כמו כן, תוצאות החישובים בסימולטור המשכנתאות נבדקו ואושרו על ידי משרד רואה חשבון אבנר סמוכה (טל': 09-8615873). מה שאומר שאתם יכולים להיות רגועים יותר ולדעת שאתם מקבלים מוצר אמין.

אודות המודל העסקי

קהל יעד יחיד >

בחרנו להשתמש במודל עסקי פשוט ולהתמקד בקהל יעד יחיד: אתם המשתמשים! לא מפרסמים, לא בנקים ולא שום גוף אחר שממנו אנחנו מקבלים תשלום, תגמול או כל הטבה אחרת בגין הפניה או שיתוף מידע. לכן אנחנו מבקשים תשלום בגין המוצר ממשתמשים >

מוצר מיטבי >

התמקדות בקהל יעד יחידי, מאפשרת לנו להיות חופשיים מניגודי אינטרסים שעלולים להיווצר ולכן אנחנו יכולים לספק בבטחה את המוצר המיטבי שאנחנו מאמינים בו ומשוכנעים שהוא לטובתו המוחלטת של המשתמש הסופי >

שיתוף חברתי >

בהיות המוצר מיטבי למשתמש הסופי, אנחנו מאמינים שהערך והתועלת שהמוצר מספק, יביאו לשיתוף המידע על קיום המוצר בין חברים >

מחיר שווה!

הסתמכות על שיתוף חברתי מאפשרת לנו לא להעמיס על המחיר עלויות שיווק ופרסום גבוהות. זו סיבה נוספת לכך שאנחנו יכולים להציע את המוצר במחיר שווה מאד ביחס לתועלת שאתם יכולים להפיק ממנו!

אז אם הרעיון נשמע לכם מדליק, שתפו את האתר עם חברים שזקוקים למשכנתא.
אנחנו מאמינים שהם יודו לכם, ובוודאי גם אנחנו!

השארו מחוברים

לקבלת עדכונים שוטפים הצטרפו לעמוד הפייסבוק

למידע פרטני הצטרפו לפורום תמיכה ודיון בפייסבוק

כדי להיות הראשונים לצפות בסרטוני הדגמה הרשמו לערוץ היוטיוב

השתמשתם כבר בסימולטור המשכנתאות?

נשמח אם תענו על סקר קצר:

שינוי גודל גופנים